| mihaybbc a întrebat:

Heiii. unde pot gasi pe net clasele de a 9-a de anul acesta (2014-2015)? daca ajuta sunt la zinca golescu, pitesti si vreau sa imi aflu clasa. Funda

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Clasa nu o poti afla acum, doar profilul si specializarea la care ai intrat. Banuiesc ca vrei sa afli litera clasei. Daca este o singura clasa la specializarea respectiva pe admitere.edu.ro poti sa-ti afli colegii si scoala de unde provin, mediile de intrare.

| mihaybbc explică (pentru ElenaSA):

Pe mine ma interesa sa imi aflu colegii de clasa. si da, vreau sa aflu si litera clasei deoarece vom fi 3 clase pe acest profil

| ElenaSA a răspuns (pentru mihaybbc):

Colegii de clasa ii afli de pe admitere.edu.ro. Te uiti la judet, apoi pe licei, apoi pe specializare. Litera o afli cand incepe scoala.

3 răspunsuri:
| Fluffy69 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/RapoarteCautare.aspx
Pur si simplu scrii numele tau acolo si iti arata la ce liceu ai intrat si pe ce profil, dupa ce ti-a aratat dai click pe liceul respectiv si apoi pe profilul la care ai intrat si iti apare o lista cu toti care au intrat acolo