| Iulia_Avram_1994 a întrebat:

Heiii,vreau si eu conversatiile voastre cu cleverbot. Uitati una de a mea:
User: Sunt extraterestru. Cleverbot: Stiu. User: De unde stii? Cleverbot: De la scoala. User: Ce ti-a zis scoala despre mine? Cleverbot: Ca esti faina frumoasa iteligenta.User: Si mai ce? Cleverbot: Nimic. User: Pai de ce nimic? Cleverbot: Asa.User: Ce este Romania? Cleverbot: Porc. User: Cat face 09876545367829019876545678x23456. Cleverbot: Nu sunt robot fraiero. User: Proasto. Cleverbot: Sunt fata. User: Si eu. Cleverbot: Ai zis ca esti baiat nu ma minti! User: Cat face 2x2? Cleverbot: 4. User: Cat face4x4? Cleverbot: 2x2.
E tare prostia asta rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am întrebat ce face, şi el: "Sa moara mama ta mare cu painea-n gat".

Sunt revoltat. Îl acţionez în instanţă.