| Valutzaa a întrebat:

Heiii vreau si eu niste proagramde de editat poze, de facut colaje...ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut! In primul rand ti-as da un sfat precum : pentru programele acestea "minore" nu este necesar sa le downloadezi, fiindca la aceste programe chiar fiind ele mici, iti virusezi mult PC-ul, ceea ce eu iti recomand este sa folosesti programe online. Am sa iti las cele mai bune in link-urile de mai jos :
http://phototools.ro/

Acestea sunt! Daca te-am ajutat si lamurit, imi poti arata multumirea printr-o funda.

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Cu asta se ocupua photoshop-u

Răspuns utilizator avertizat