| D33utzu a întrebat:

Heiii kiss... Vreau si eu statusuri noi, scurte. :d Nu vreau linkuri sau site.happy
POate aveti foldere. si niste status. cele mai multe si frumoase primesc funda +vot kiss

Răspuns Câştigător
| DeNySa000 a răspuns:

Spui mereu ca sunt fitzoasa.Te privesc atent.Chiar crezi ca-mi pasa?

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Nu o sã renuntz nici mãcar o fractziune de secundã , fiindcã totdeauna pierzi dacã renuntzi la luptã !

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea,daca e a lui,nu poate fi si a ta.

A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Sunt eu,tu si restu' lumii!…Tine minte nu conteaza ce abereaza unii!

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

Satula de intRigi Satula de scuze Satula de fraieri cu ganduri ascunse!

» Nu-mi stricatzi proasta dispozitzie…

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

In viata tre sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Un carbune aprins
E usor de stins
O dragoste adevarata
Nu se stinge niciodata :X

←♥→MeReU … Vi Si PLeCi … FaRa sA vRei … POaTe Ma RaNeStI …. LaSa Ca a VeNit tImPUl SaMi Vb←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

←♥→Uita-te atent,nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

Mai available ca oricand!

Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

Hey am ceva ciudat in calculator…Ah, era poza ta.

Nu sunt la pc pentru ca astept sa fii offline.

Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

Am nevoie de tine…….te vreau….OFFLINE.

Niciodata plina de mine…dintotdeauna satula de altii .

Nu am de gand sa ma mai agit pentru ceea ce zic altii.Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc . Ce e al meu,e al meu...ce e al tau , cu siguranta il am deja .

aM tAlEnT sHi mArE sTiL … fata … sPaTe sHi pRoFiL

Sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu`mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA! … E Replica Mea.

Desi de multe ori refuz sa cred ca iubesc...multe amintiri ce-atunci cand sunt trista ma fac sa zambesc!

Nu arunca nici o vorba in vant! Traieste intens fiecare cuvant!

♥`♥Na`Citeste,Retine,Baga Bine in cap.Si nu uita` nici intr-un veac`Ea e fetita ce ti-a pus capac.

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O VorBa : Ce nU tE OmOaRa tE fAcE MaI PuTeRnIk !

●° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi...va repet inc`odata,Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui. Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui.

Nu e un vis si nici-o fantezie,E ceea ce se numeste copilarie[:X]

Am petrecut cu tne mii d clipe minunatee T`iubesc prin v0rbe, gesturi sh fapte`

Un zambet azi,un zambet maine,tOtul e dat uitarii,te uiti la mine.iti dai dOua palme si incepi sa iti pui mii si mii de intrebari! :X

Si daca el nu o sa`ti mai zica "noapte buna" si daca nici pe strada nu o sa`ti mai zica "buna",O am pe ea care ma suna si`mi zice "fataa,esti de 1000 de ori mai buna!"

Ji vrei sa te respect? Ai ambalaj mijtoo :X dar contsinutu' e infect! :-&

Fitzele sunt de decor ,cel mai mult conteaza ce ai in interior .

Pune Stop cand te streseaza,explica`i ca exagereaza,nu intelege?Abereaza?Spune`i Pa si se calmeaza!

Si-ar mai fi multe de zis,dar nu-mi bat capul...sa rezumam totul uitand unul de altul

Am si eu lucruri ce ma fac fericita:X se numesc vise:X

Nu ne pasa noua ce spune lumea ! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna !

Nu,nu vreau si stii ce? Mereu ea e aici sa ma ridice!

E neinteresant ca te crezi interesant

Se schimba peisajul.niciodata personajul!

De ce oare te-as astepta un veac ? La naiba ! Dragostea e doar un fleac

Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit`o din atata lume`

I haven't got enough middle fingers to show you what I feel. [Nu am destule degete mijlocii, ca sa-ti arat ce simt. ]

Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu !

Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra…

Am gasit un inamic cu numele de pupik... ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit... e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*

Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine…

Cand razi toti vor rade cu tine…dar atunci cand vei plange o vei face singur.

Te iubesc.Ma iubesti.Nu e complicat.

Te cunosc si as vrea sa-ti vorbesc dar nu cred ca as putea.Am sa-ti scriu un mesaj,sa intelegi tot ce simt ca sa stii cat imi placi.

We make a better day.Just you and me.

Stiu ca vreau iluzii,dar nu imi pasa.Daca sunt fericita,nu conteaza.
Simt nevoia sa iti amintesc.Te iubesc

Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.

Si oricat as incerca,nu te voi putea uita.

Te gandesti.Aberezi.Trezeste`te.Prea frumos visezi.

Traiesc din amintiri.Si`mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut.

I need a miracle.I wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me;x

I`m fine without you.

I`m still loving you.Like it was the first time.

Zi de zi.Pas cu pas.Te gandesti,ca si el te iubeste,si tu il iubesti.

Tu esti acolo,eu sunt aici si punct;x…Sper sa nu ramai o amintire din trecut ;x

Ti se pare ca e un vis.Dar…E realitate;x

E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

S`ar putea sa nu intelegi de ce.Dar da`mi doar o clipa si'am sa'ti arat cum e.

In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine .

Imi place la tine tot! ;x

Mi`e dor de ce s`a intamplat candva.Dar e mai bine asa.

De ce ne indragostim…Apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim?

Ma intreb.Te`a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut.Dar nu eram eu langa tine. mi-am amintit cum ne-am iubit,nu voi uita niciodata.

Tot ce e frumos trece repede!

Iti dai prea multa importanta cand defapt tu esti o zdreanta!

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Ha!Tu crezi ca ma faci geloasa?

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

Stiu ca vreau iluzii,dar nu imi pasa.Daca sunt fericita,nu conteaza.

Fara ea nu puteai sa traiestisi i`ai d0vedit prin fapte, avea un stil numai al ei, respectabil si pur. Erai b0lnav dupa ea, si asta te facea sa numai fii un dur.

Vezi si tu.E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.

Inca o zi incepe gratsios . Parfum in aerr . Nimeni nu sta j0ss . Pahare plinee . Agitastiee . Shi o brunetaa cre face senzatsie '

Se Poarta':X RoZ' Se Poarta' Verde se PoaRta' BrUnEtelle PeRfeCthe'

CoMpLiMeNTeLe TaLe Nu Ma RiDiCa...CRiTiCiLe Nu Ma CoBoARa.SunT CeEa Ce SunT Nu CeEa Ce VoR ALtzZii Sa Fiu...Nu SunT PeRFeCTa NiCi Nu VrEaU Si NiCi Nu PoT.SunT CeEa Ce SunT, IaR DaCa Nu Iti ConVinE Nu Ma PlaNG!

Dulce Sau Amara, Cuminte Sau Vulgara, Raman Mereu Originala!

Ma respecti, te respect, Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, Ma ataci, ma apar, Ma urasti, nu te urasc. Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tne te caracterizeaza pe mne nu ma defineste

[ ]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[;X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:p]~

[ ]~[:*]~ CeI cAre` mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[ ]~___Vor dOAr sa mA scHimBe`___PenTru cA vAD in miNe cEEa` cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[ `]

Un Prieten Vede Tristetea Din Ochii Tai In Timp Ce Restul Se Lasa Pacaliti De Zambetul Tau!

• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput `.

Te Iubesc In Stil Gabbana Ca Esti Dulce Ca Bomboana, Te Iubesc In Stil Versace Ca Baietilor Le Place, Te Iubesc In Stil Channel Ca Sunt Dulce Eu De Fel , Te Iubesc In Stil Armani Ca Sa Moara Toti Dusmanii!

T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[ ]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[ ]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[ ]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__[ ]__ :X:X

* Tu` imi spui : " Esti prea` mica ! " * ~ ~ * Mereu aud : " Cine ? Asta` Mica ? " * ~ ~ * Dar ai uitat ceva`: * ~ ~ * .Asta` mica te-a facut s`o iubesti asa cum e` ea ...mika :* * ~

Tu esti baiatul viselor mele , Nu stiam de ce visez urat de la o vreme :-s

Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata,unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata !

Am înţeles că un om poate avea totul neavând nimic şi nimic având totul.

S-a lasat cu emotii cand ai venit pe lume,primul dar ce l-ai primit era doar un simplu nume!

Nu traiesc pentru iluzii, Viitorul pentru mine inseamna un simplu maine. :]

Vei cauta privirea mea,in fiecare "ea" din viata ta!

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea! …Nu poti sa ma suportiAsta e doar problema ta! …Nu ma cunosti…Nu mai comenta! Ai grija de viata ta nu de a mea!

Viseaza la ceea ce vrei sa visezi,du-te acolo unde vrei sa mergi,fii ceea ce vrei sa fii,ai doar o viata pentru a face ceea ce vrei sa-ti propui.

Tzi-am mai zis da`te dracu .Imi rupi inima .Iti rup capu . Si stii ceva? .Lacrimile tale nu mai au demult efect asupra mea!

Prea tarziu pentru regrete…Pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.

Cu botul ala roz asteptandu`ma la coltz

E deSTuL kaT AM avUt RAbDARe nu t las SA mI kaLkI vIata IN pIKiOARE Ai PiERduT tOT p gREsEaLa TA nU rEgrET ca N am Ce RegRETa

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Semnez Scrisoarea De Adio Te Pup Si Pa'...N'am Sa Mai Apar Vreodata In Viata Ta!

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.Atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta.

Dak iti va fi dor de mine…Ehhh…Linisteste`te! …O sa`ti treaca Potzi privi in ochii mei Dar in sufletul meu NiciOdata!

Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine,dar ea nu se mai gandeste la tine!

PiSSy …Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta.Sa stii ca toate te vor, dar ele nu te iubesc ca EA! ( Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea )

Parfumul tau pe bluza mea...Si stilul meu in mintea ta…Vei cauta privirea mea.In fiecare } EA { din viata ta.Fraiere[ ]…

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

•  Nu`mi pasa ce credetzi despre mine,asa cum nici voua nu va pasa ce cred eu despre voi!~

Imi place ca noi 2 ne potrivim in gusturi! Tie iti place d mine si mie tot de mine

Ma Uit La Luna, Te Vad Pe Tine, Ma Uit La Soare, Te Vad Pe Tine, Ma Uit In Departare, Te Vad Pe Tine, Da` Da-te Drq Din Fata Mea Odata!

La inceput, nu-l iubeam, iar acum, il iubesc ca la inceput.

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

|_[ ]_Nu Am ZiS Ka nU Te AuD, Am ZiS DoAr kA Nu Te AsCuLT [ ], Tu Ma VoRbEsTy dOaR De rAu [ ], Nu aM TiMp De RaSuL TaU [ ] .Am O TrEaBa ImpOrTanTa:Sa DeViN MaI FiGuRanTa__| |_[!]_[:*]

Trandafir Roshu Inchis, Te Iubeste cine a scris ` . Dar As Vrea Ca Cititorul, Sa Iubeasca Autorul. `

Daca pozele ar vorbi...ce crezi ca ar spune avatarul meu?

Ce frumoss` te portzi cu Ea,e Rasfatata Taa` si la toate`ai Renuntza doar pentruu Ea!
Zambesc cand se vad,plang cand se cearta,dar indiferent ce fac ei se iarta si se impaca .

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja…

Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga…

Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Boys likes blondes but they loves brunettes.

Don’t abuse the BUZZ !

Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o ranesti pentru tine ea traieste.

Pentru fiecare 60 de secunde în care stai supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

Lasă timpul să treacă ca să faci treaba să meargă… nu te grăbi… vei reuşi!

Cand ma gandesc, Ca te gandesti, Ca ma gandesc la tine, Gandeste-te ca ma gandesc, Ca te gandesti la mine.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi!

Tine-ma aproape caci s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un DIAMANT in timp ce erai ocupat sa colectionezi pietricele.

T-tandru
E-esential

I-irezistibil
U-unic
B-bland
E-etern
S-scump
C-curajos

*Cand toata lumea este impotriva mea, tu esti langa mine sa ma sustii…

Atunci cand iubesti pe cineva, deseneaza un cerc in jurul numelui acelei persoana in loc de o inima, pentru ca inimile se pot frange, insa un cerc nu se sfarseste niciodata.

←♥→~[:X]La raw sh la bine.Mereu cu tine←♥→~[:X]

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea….Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

1 răspuns:
| DeNySa000 a răspuns:

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Nu o sã renuntz nici mãcar o fractziune de secundã , fiindcã totdeauna pierzi dacã renuntzi la luptã !

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea,daca e a lui,nu poate fi si a ta.

A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Sunt eu,tu si restu' lumii!…Tine minte nu conteaza ce abereaza unii!

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

Satula de intRigi Satula de scuze Satula de fraieri cu ganduri ascunse!

» Nu-mi stricatzi proasta dispozitzie…

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

In viata tre sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Un carbune aprins
E usor de stins
O dragoste adevarata
Nu se stinge niciodata :X

←♥→MeReU … Vi Si PLeCi … FaRa sA vRei … POaTe Ma RaNeStI …. LaSa Ca a VeNit tImPUl SaMi Vb←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

←♥→Uita-te atent,nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

Mai available ca oricand!

Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

Hey am ceva ciudat in calculator…Ah, era poza ta.

Nu sunt la pc pentru ca astept sa fii offline.

Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

Am nevoie de tine…….te vreau….OFFLINE.

Niciodata plina de mine…dintotdeauna satula de altii .

Nu am de gand sa ma mai agit pentru ceea ce zic altii.Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc . Ce e al meu,e al meu...ce e al tau , cu siguranta il am deja .

aM tAlEnT sHi mArE sTiL … fata … sPaTe sHi pRoFiL

Sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu`mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA! … E Replica Mea.

Desi de multe ori refuz sa cred ca iubesc...multe amintiri ce-atunci cand sunt trista ma fac sa zambesc!

Nu arunca nici o vorba in vant! Traieste intens fiecare cuvant!

♥`♥Na`Citeste,Retine,Baga Bine in cap.Si nu uita` nici intr-un veac`Ea e fetita ce ti-a pus capac.

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O VorBa : Ce nU tE OmOaRa tE fAcE MaI PuTeRnIk !

●° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi...va repet inc`odata,Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui. Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui.

Nu e un vis si nici-o fantezie,E ceea ce se numeste copilarie[:X]

Am petrecut cu tne mii d clipe minunatee T`iubesc prin v0rbe, gesturi sh fapte`

Un zambet azi,un zambet maine,tOtul e dat uitarii,te uiti la mine.iti dai dOua palme si incepi sa iti pui mii si mii de intrebari! :X

Si daca el nu o sa`ti mai zica "noapte buna" si daca nici pe strada nu o sa`ti mai zica "buna",O am pe ea care ma suna si`mi zice "fataa,esti de 1000 de ori mai buna!"

Ji vrei sa te respect? Ai ambalaj mijtoo :X dar contsinutu' e infect! :-&

Fitzele sunt de decor ,cel mai mult conteaza ce ai in interior .

Pune Stop cand te streseaza,explica`i ca exagereaza,nu intelege?Abereaza?Spune`i Pa si se calmeaza!

Si-ar mai fi multe de zis,dar nu-mi bat capul...sa rezumam totul uitand unul de altul

Am si eu lucruri ce ma fac fericita:X se numesc vise:X

Nu ne pasa noua ce spune lumea ! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna !

Nu,nu vreau si stii ce? Mereu ea e aici sa ma ridice!

E neinteresant ca te crezi interesant

Se schimba peisajul.niciodata personajul!

De ce oare te-as astepta un veac ? La naiba ! Dragostea e doar un fleac

Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit`o din atata lume`

I haven't got enough middle fingers to show you what I feel. [Nu am destule degete mijlocii, ca sa-ti arat ce simt. ]

Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu !

Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra…

Am gasit un inamic cu numele de pupik... ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit... e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*

Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine…

Cand razi toti vor rade cu tine…dar atunci cand vei plange o vei face singur.

Te iubesc.Ma iubesti.Nu e complicat.

Te cunosc si as vrea sa-ti vorbesc dar nu cred ca as putea.Am sa-ti scriu un mesaj,sa intelegi tot ce simt ca sa stii cat imi placi.

We make a better day.Just you and me.

Stiu ca vreau iluzii,dar nu imi pasa.Daca sunt fericita,nu conteaza.
Simt nevoia sa iti amintesc.Te iubesc

Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.

Si oricat as incerca,nu te voi putea uita.

Te gandesti.Aberezi.Trezeste`te.Prea frumos visezi.

Traiesc din amintiri.Si`mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut.

I need a miracle.I wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me;x

I`m fine without you.

I`m still loving you.Like it was the first time.

Zi de zi.Pas cu pas.Te gandesti,ca si el te iubeste,si tu il iubesti.

Tu esti acolo,eu sunt aici si punct;x…Sper sa nu ramai o amintire din trecut ;x

Ti se pare ca e un vis.Dar…E realitate;x

E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

S`ar putea sa nu intelegi de ce.Dar da`mi doar o clipa si'am sa'ti arat cum e.

In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine .

Imi place la tine tot! ;x

Mi`e dor de ce s`a intamplat candva.Dar e mai bine asa.

De ce ne indragostim…Apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim?

Ma intreb.Te`a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut.Dar nu eram eu langa tine. mi-am amintit cum ne-am iubit,nu voi uita niciodata.

Tot ce e frumos trece repede!

Iti dai prea multa importanta cand defapt tu esti o zdreanta!

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Ha!Tu crezi ca ma faci geloasa?

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

Stiu ca vreau iluzii,dar nu imi pasa.Daca sunt fericita,nu conteaza.

Fara ea nu puteai sa traiestisi i`ai d0vedit prin fapte, avea un stil numai al ei, respectabil si pur. Erai b0lnav dupa ea, si asta te facea sa numai fii un dur.

Vezi si tu.E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.

Inca o zi incepe gratsios . Parfum in aerr . Nimeni nu sta j0ss . Pahare plinee . Agitastiee . Shi o brunetaa cre face senzatsie '

Se Poarta':X RoZ' Se Poarta' Verde se PoaRta' BrUnEtelle PeRfeCthe'

CoMpLiMeNTeLe TaLe Nu Ma RiDiCa...CRiTiCiLe Nu Ma CoBoARa.SunT CeEa Ce SunT Nu CeEa Ce VoR ALtzZii Sa Fiu...Nu SunT PeRFeCTa NiCi Nu VrEaU Si NiCi Nu PoT.SunT CeEa Ce SunT, IaR DaCa Nu Iti ConVinE Nu Ma PlaNG!

Dulce Sau Amara, Cuminte Sau Vulgara, Raman Mereu Originala!

Ma respecti, te respect, Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, Ma ataci, ma apar, Ma urasti, nu te urasc. Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tne te caracterizeaza pe mne nu ma defineste

[ ]~Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,~[;X]~ hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… ~[:p]~

[ ]~[:*]~ CeI cAre` mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[ ]~___Vor dOAr sa mA scHimBe`___PenTru cA vAD in miNe cEEa` cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[ `]

Un Prieten Vede Tristetea Din Ochii Tai In Timp Ce Restul Se Lasa Pacaliti De Zambetul Tau!

• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput `.

Te Iubesc In Stil Gabbana Ca Esti Dulce Ca Bomboana, Te Iubesc In Stil Versace Ca Baietilor Le Place, Te Iubesc In Stil Channel Ca Sunt Dulce Eu De Fel , Te Iubesc In Stil Armani Ca Sa Moara Toti Dusmanii!

T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[ ]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[ ]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[ ]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__[ ]__ :X:X

* Tu` imi spui : " Esti prea` mica ! " * ~ ~ * Mereu aud : " Cine ? Asta` Mica ? " * ~ ~ * Dar ai uitat ceva`: * ~ ~ * .Asta` mica te-a facut s`o iubesti asa cum e` ea ...mika :* * ~

Tu esti baiatul viselor mele , Nu stiam de ce visez urat de la o vreme :-s

Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata,unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata !

Am înţeles că un om poate avea totul neavând nimic şi nimic având totul.

S-a lasat cu emotii cand ai venit pe lume,primul dar ce l-ai primit era doar un simplu nume!

Nu traiesc pentru iluzii, Viitorul pentru mine inseamna un simplu maine. :]

Vei cauta privirea mea,in fiecare "ea" din viata ta!

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea! …Nu poti sa ma suportiAsta e doar problema ta! …Nu ma cunosti…Nu mai comenta! Ai grija de viata ta nu de a mea!

Viseaza la ceea ce vrei sa visezi,du-te acolo unde vrei sa mergi,fii ceea ce vrei sa fii,ai doar o viata pentru a face ceea ce vrei sa-ti propui.

Tzi-am mai zis da`te dracu .Imi rupi inima .Iti rup capu . Si stii ceva? .Lacrimile tale nu mai au demult efect asupra mea!

Prea tarziu pentru regrete…Pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte !

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.

Cu botul ala roz asteptandu`ma la coltz

E deSTuL kaT AM avUt RAbDARe nu t las SA mI kaLkI vIata IN pIKiOARE Ai PiERduT tOT p gREsEaLa TA nU rEgrET ca N am Ce RegRETa

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Semnez Scrisoarea De Adio Te Pup Si Pa'...N'am Sa Mai Apar Vreodata In Viata Ta!

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.Atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta.

Dak iti va fi dor de mine…Ehhh…Linisteste`te! …O sa`ti treaca Potzi privi in ochii mei Dar in sufletul meu NiciOdata!

Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine,dar ea nu se mai gandeste la tine!

PiSSy …Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta.Sa stii ca toate te vor, dar ele nu te iubesc ca EA! ( Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea )

Parfumul tau pe bluza mea...Si stilul meu in mintea ta…Vei cauta privirea mea.In fiecare } EA { din viata ta.Fraiere[ ]…

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

•  Nu`mi pasa ce credetzi despre mine,asa cum nici voua nu va pasa ce cred eu despre voi!~

Imi place ca noi 2 ne potrivim in gusturi! Tie iti place d mine si mie tot de mine

Ma Uit La Luna, Te Vad Pe Tine, Ma Uit La Soare, Te Vad Pe Tine, Ma Uit In Departare, Te Vad Pe Tine, Da` Da-te Drq Din Fata Mea Odata!

La inceput, nu-l iubeam, iar acum, il iubesc ca la inceput.

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

|_[ ]_Nu Am ZiS Ka nU Te AuD, Am ZiS DoAr kA Nu Te AsCuLT [ ], Tu Ma VoRbEsTy dOaR De rAu [ ], Nu aM TiMp De RaSuL TaU [ ] .Am O TrEaBa ImpOrTanTa:Sa DeViN MaI FiGuRanTa__| |_[!]_[:*]

Trandafir Roshu Inchis, Te Iubeste cine a scris ` . Dar As Vrea Ca Cititorul, Sa Iubeasca Autorul. `

Daca pozele ar vorbi...ce crezi ca ar spune avatarul meu?

Ce frumoss` te portzi cu Ea,e Rasfatata Taa` si la toate`ai Renuntza doar pentruu Ea!
Zambesc cand se vad,plang cand se cearta,dar indiferent ce fac ei se iarta si se impaca .

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja…

Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga…

Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Boys likes blondes but they loves brunettes.

Don’t abuse the BUZZ !

Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o ranesti pentru tine ea traieste.

Pentru fiecare 60 de secunde în care stai supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

Lasă timpul să treacă ca să faci treaba să meargă… nu te grăbi… vei reuşi!

Cand ma gandesc, Ca te gandesti, Ca ma gandesc la tine, Gandeste-te ca ma gandesc, Ca te gandesti la mine.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi!

Tine-ma aproape caci s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un DIAMANT in timp ce erai ocupat sa colectionezi pietricele.

T-tandru
E-esential

I-irezistibil
U-unic
B-bland
E-etern
S-scump
C-curajos

*Cand toata lumea este impotriva mea, tu esti langa mine sa ma sustii…

Atunci cand iubesti pe cineva, deseneaza un cerc in jurul numelui acelei persoana in loc de o inima, pentru ca inimile se pot frange, insa un cerc nu se sfarseste niciodata.

←♥→~[:X]La raw sh la bine.Mereu cu tine←♥→~[:X]

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea….Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…