| Proconsul a întrebat:

Heiiii! As vrea cat mai multe si cat mai originale pretexte de a intra pe cineva! FundOc!

1 răspuns:
| maria_9426 a răspuns:

Buna
Poti sa trimiti un mass, de exemplu.cu ceva legat de persoana respectiva.
Aici in cazul in care te referi la a intra pe cineva pe mess.
De exemplu sa presupunem ca e vorba de un baiat si lui ii place fotbalul dai si tu un mass: "cum s-a terminat meciu de aseara?"
Asta e doar un exemplu care mi-a venit acum in minte, sunt mii de optiuni.
Bafta.
Pa, pa.