| Twist a întrebat:

Heiiii tpuuu'!
acum cativa ani am vazut un film si nu stiu cum se numeabig grin
era vorba despre o fata care descopera ca e de fapt printesa... avea un comportament de adolescent normal dar trebuia sa invete sa se poarte mai bine, facand parte din familia regalabig grin!
as vrea a il revad deci daca stie cineva cum se numeste are Fundaaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Daaaa l-am vazut si eu, parca se numea printesa indaratnica... da un search pe google

4 răspunsuri:
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Printesa Indaratinica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu unu de genu asta pe disney channel. dar nu cred ca e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Princess Protection Program dar n`as paria pe asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din descrierea ta=>Princess Diary. Ea era o adolescenta normala nepopulara care descopera ca bunica ei este regina.Si de aici schimbarile pentru. a ajunge o printesa in adevaratul sens al cuvantului. Sper ca te-a ajutat!