| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii love struck Buna. am laptop Toshiba si am camera incorporata si cand o deschid imi zicce ca trebuie instalata.rolling eyes Cum pot sa o instalez? Mentionez am doar Cd-ul de Driver atat sad! Multumesc anticipat FUNDA la raspunsul care merge :*

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai de pe Cd-ul ala trebuie sa instalezi driverul. Sunt doua situatii. Daca driverele sunt arhivate apesi pe fisierul cu exe si se instaleaza singur. Daca sunt fisiere dezarhivate (printre care si fisiere cu terminatia.ini,.dll, etc, intri in Control Panel, Hardware, Device mamager, te duci pe camera (s-ar putea sa apara cu semnul exclamarii sau semnul intrebarii galben sau rosu). Click dreapta pe el si daui Update. Se va instala si gata. Pe CD se mai afala si un program (sau ar trebui sa se afle) pentru camera il instalezi si ai terminat treaba.