| tudyrudarel a întrebat:

Am o problema ...nu mai merge camera la laptop si nu stiu ce are
Laptopul este Toshiba satellite c855-1gf si am instalat pe el Windows 7
Am încercat sa vb cu cineva pe skipe si cînd am vrut sa-i dau camera sa ma vada a aparut ecranul meu, adica filma ecranul meu.cam ciudat.nu stiu daca mai am instalat driverul pentru camera si nici unde gasesc camera sa vad daca porneste(am camera încorporata în el)
Daca trebuie sa instalez din nou camera ce driver îmi trebuie, cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Producatorul iti asigura toate driverele la el pe site, aka Toshiba, trebuie doar sa-l intrebi!
http://www.epasystems.ro/drivere-laptop/

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

In Skype, trebuie sa intri la setari si sa alegi ca sursa video camera interna webcam, daca dispozitivul tau are driverele corect instalate.