| TwEEty_9286 a întrebat:

Heiiiii...as vrea sa vad si eu niste poze cu pensiunea "oglinzi"din piatra neamt si daca se poate si niste informatii despre ea! fuuundaaaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| andreealove20 a răspuns:

Ei bine am fost acum cativa ani acolo in excursie cu scoala! Este foarte frumos. locul de joaca arata bine, te poti distra de minune, eu am vazut si cateva veverite.Pot spune ca o sa fie super tare! DISTRACTIE PLACUTA!love strucklove strucklove strucklove struck:*:*:*:*

| andreealove20 a răspuns:

Ei bine am fost acum cativa ani acolo in excursie cu scoala! Este foarte frumos. locul de joaca arata bine, te poti distra de minune, eu am vazut si cateva veverite.Pot spune ca o sa fie super tare! DISTRACTIE PLACUTA!love strucklove strucklove strucklove struck:*:*:*:*!