| Bettybeatrice1919 a întrebat:

Heiiiii TPU. Cine vrea sa vorbeasca cu mine pe Sarahah? Asta este contul
BettyBia.sarahah.com

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Maică-ta știe ce faci?

| Bettybeatrice1919 explică (pentru T0T):

Ce e gresit in asta. dmnnn doar nu fac nmc gresit

| vanilla80 a răspuns (pentru T0T):

În viitor o să-și pună și poze-n care se arcuiește până-și rupe coloana, o să-nceapă disperații să-și manevreze ciocanele să bată fierul pentru a procrea sabia, iar disperații o să caute fierul perfect. Dar e altă inconștientă, „dmnn", da nimic greșit nu faci.

| T0T a răspuns (pentru vanilla80):

E mică și nu înțelege. De aia să vorbească cu părinții ei ca să o sfătuiască.

| vanilla80 a răspuns (pentru T0T):

Asta ar reprezenta lumea în modul ei perfect, dar vedem de astea doar în filmele americane, nici acolo man. ( Dacă mă înțelegi ).

| T0T a răspuns (pentru vanilla80):

Înțeleg. De la vârsta ei cu poze pe Instagram din astea și cu chat cu necunoscuți. Dumnezeu să o aibă în pază.