| AneCriss a întrebat:

Helaaau :-x! Am o mare rugaminte happy! Spuneti-mi va rog cum m-as putea bronza mai repede! Eu-s foarte alba si putin pistruiata si vreau sa ma pronzez! ..In special la fata si la picioare! Poate stiti voi ceva care ajuta la bronzat ...si nu vreau produse din astea ..autobronzante chatterbox! A si uleiul de maslnine e bun? adica m`as bronza cat de cat daca m-as da? Multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| Dania19 a răspuns:

Pai ai putea incerca sa mergi la solar si eu eram antisolar dar am merg odata si chiar a meers nu sta mult sa nu te arzi pentru inceput poti sta cam 4-5 minute,,, daca vrei la soare da poti sa te dai inainte cu ulei de masline si daca se poate sa stai langa apa... ca te bronzezi mai repede pentru ca apa atrage cumva soarele happy sper ca te'am ajutat :*

| AneCriss explică:

Bronzez ~ ( ma scuzati )