| iloveshoes a întrebat:

Vara asta vreau sa ma sa slabesc. Am putin nevoie de ajutorul vostru.
1. Vreau sa dau jos burtica si sa fac acele sase patratele.
(in cam cat timp as putea sa le fac si cam cate abdomene pe zi trebuie sa fac)
2. Am celulita pe picioare si pe posterior. Cam ce creme trebuie sa cumpar (eu ma gandeam la nivea. sunt bune?) si cam ce exercitii trebuie sa fac.
3. Vreau sa ma apuc de alergat dar am probleme, am avut de mica, si obosesc repede. Exista ceva ce poate inlocuii alergatul?
4. Daca stiti o dieta care ati incercat-o si a dat rezultate va rog sa mi-o spuneti si mie. (Cat mai multe posibile)
[apropo, sunt fata, am 16 ani ].
Cine ma ajuta cel mai mult primeste funda si vot :*.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Daca vrei sa te ajut lasa id-u de mes pe privat si vorbim acolo.Eu am 17 ani ai am patratele si iti pot face si tie un program de antrenament dar trebuie sa sa iti pun cateva intrebari inainte.

| AmyPink a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Buna,te rog ma poti ajuta si pe mine? Vreau sa am patratele dar si ceva muschi, find ca la scoala se leaga de mine baieti si vreau sa ii invat eu minte, daca stii cv care ar dura 2 sapt de antrenament as fi recunoscatoare.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru AmyPink):

Salut!
Pai slabesti in 2 saptamani dar trebuie sa ''tragi tare''
Fa ce iti zic eu si ai sa vezi rezultate.
In primul rand sari coarda in fiecare zi dimineata si seara jumatate de ora intruna fara pauza.
Pe urma renunta in astea 2 saptamani sa mananci prajeli, mancare de fast-food, paine, paste si las-o mai moale cu dulciurile.
Pentru patratele fa abdomene in fiecare zi cate poti tu.
Si daca vrei sa castigi si niste forta poti incerca sa faci si niste flotari.
Dar sfatul meu este sa faci mai mult de 2 saptamani antrenamente si ai sa vezi atunci rezultate adevarate!
Bafta!

| Skrilly a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Hei,care e id-ul tau?