| Sunshine_3662 a întrebat:

Am parul aproximatic pana la jum spatelui, tuns in doua trepte spre varfuri (ramase de la o tunsoare veche). Este tocit, am varfuri despicate si vreau o schimbare de look(dar nu radicala). Am fata rotunda si port ochelari. Ma gandeam sa-mi iau din varfuri, astfel incat sa ramana totusi suficient de lung, sa-mi fac trepte de la ceafa si sa-l filez in parti de undeva de la nivelul buzelor. Credeti ca m-ar avantaja? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Hey, Sunshine. Varfurile despicate trebuie sa dispara din peisaj imediat, indiferent daca te-ai hotarat sau nu asupra tunsorii pe care o vei alege in final. Pentru a te hotari si a afla cele mai in voga tendinte ale acestui sezon, acceseaza linkul urmator: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Ai grija de tine.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Tunde-te-n V

| Desirable a răspuns:

Da, te-ar avantaja, deoarece la forma fetei tale si la faptul ca porti ochelari parul filat merge super. Incearca si niste bucle fine in partea din fata happy Spor