| imyu a întrebat:

Helau TPU:)) ajutati-ma va rog va rog va rog
deci am un nokia c3 de cateva luni, pe care l-am pierdut si l-am recuperat cu ajutorul politiei dupa cateva luni.
Acum nu imi mai merge internetul decat prin WLAN. Am activat internetul pe cartela, dar daca vreau sa intru imi spune ca nu m-am activat la pachetele de date. Am intrat aici
https://www.vodafone.ro/......-mobil.htm
si am urmat pasii indicati, si totusi nu merge. Credeti ca tipul care l-a avut ar fi putut sa ii dezactiveze ceva? Stiti ce as putea face?
Multumesc anticipat, dau fundita:*

1 răspuns:
| silviutzu97 a răspuns:

Schimba reteaua!