| Andutsaa a întrebat:

Buna`! :*
Am si eu nevoie de ajutorul vostru, un un Samsung s5229 si nu imi merge internetul. Cand intru pe Navigator imi spune "serviciu indisponibil". Am cautat pe net si am gasit ceva la Vodafone pe site dar nu gasesc in telefon ce imi zic ei sa setez. https://www.vodafone.ro/....../index.htm Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii? Va rog mult :*

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daca ai extraoptiune cu internet pe mobil(sau chiar credit) si nu iti merge internetul atunci du-te la un partener Orange, Vodafone, cosmote si spune-le de problema si ei te vor ajuta cu siguranta.

| Andutsaa explică (pentru daassh):

Am vrut sa imi rezolv problema singura, altfel cei de la Vodafone, cum e la noi in tara, cu siguranta vor stramba din nas ca vin la ei pentru asa problema. Am mai patit`o! happy Multumesc mult de sfat! happy

| daassh a răspuns (pentru Andutsaa):

Sau daca nu intra pe site la Vodafone si cauta setarile de internet pentru telefon, si ti le configurezi singura acasa.Succes!

| Gheorghiu_Gabriel_1976 a răspuns:

Daca nu ai activat la abonament sau cartela optiunea internet pe mobil poti accesa internetul folosind orice retea Wi-Fi cu conditia sa stii datele de acces - in cazul in care aceasta este parolata - si sa te afli in raza de actiune a acesteia.