| Mădu_1945 a întrebat:

Hellau! Am patit o chestie si nu inteleg ce so intamplatstraight face. Bun deci am o problema cu sutienelehee hee. Deci mi-am luat cateva noi si le-am purtat in ultima vreme si ieri-azi cand le-am luat la probat pe fostele(care imi erau perfecte) imi erau largistraight face. Si nu inteleg de ce. A mai patit cineva asA?laughing

1 răspuns:
| tzutzcCool a răspuns:

Daca nu le folosest se largesc. Spalale si o sa isi revina imediat happy