| wildcherry95 a întrebat:

Hellaw! As vrea si eu niste pareri despre blogul asta. dau fundita si voturi bune! Multumesc anticipat.

http://rawrr-addiction.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

E frumos happy

4 răspunsuri:
| ExpertInLove a răspuns:

Pai oameni de orice varsta scriu intrebari si alti oameni le raspund. Orice subiect.

| ExpertInLove a răspuns:

O dap, am vazut blogul tau e tare dragutbig grin

| wildcherry95 explică:

Bianca, ai inteles gresit. m-am referit la blogul meu - am postat linkul acolo sus - nu la siteul TPU.
si. multumesc, cutzulavtapausomuch! :d

| wildcherry95 explică:

Multumesc! umm, dar atunci cand incerc sa votez raspunsurile, imi apare "statutul tau de membru junior nu`ti permite sa votezi". o sa incerc si mai tarziu.;(