| →♡ мαġίςαl ♡← a întrebat:

Hellawz all ^___^ Care imi poate da si mie nume de personaje din desene animate? big grin [Gen:tom si jerry, silvester.]

Thanx :* Cele mai multe primesc funda big grin

Răspuns Câştigător
| Mara_1046 a răspuns:

Dexter, Dee Dee, Mandork, Cow, Chicken, Him, Matley, Dick Dastardly, Tom, Jerry, Tweety, Szilvester, Fred, Barney, Welma, Dino, Shaun the Sheep, Ed, Edd, Eddy, ButterCup, Bubbles, Scooby Doo, Donald, Popeye, Bugs Bunny, Mickey Mouse, Felix, TazMania, Heatclif, Augie Doggie, Barney Bear, Yoggy Bear, Road Runner, Coyotee, Captain Caveman, Lillo, Stich, Johnny Bravo, Courage, Kung Fu Dog, Winnie the Pooh, Top Cat, Baboon, Weasel...

Crede-ma... e un exercitiu de amintiri din copilarie. Am trecut de ceva ani de acea perioada a vietii dar inca imi amintesc cu drag de ele, si imi place sa le urmaresc ori de cate ori am ocazia. E o placere nebanuita sa poti deveni copil din cand in cand. tongue
Numele care ti le-am scirs nu sunt tocmai actuale, sunt din desenele animate pe care eu le urmaream inca de acum 13 ani. Astea noi nu imi plac.
Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

laughing haha

Ok. Deci chiar vrei sa adormi nu? laughing
incep: Jonny Bravo, Blusem, Bubbles, Buttercup, Ed, Edd, Eddy, Jonny Test, Iggy Arbucle (parca asa se scrie), Pikachu, Ash, Brock, Misty, Bulbasaur, Turtle, Miau, Jessie, James, electrabas laughing Oliver Twist, Sam, Clover, Alex, Piratul Jack cel Teribil, Albinuta H, The Simpsons whistling, Cow and Chitchen (Vaca si Puiul), Jane si Dragonul,
Copiii de la 402:Jessie, Nensy, Polly, Penny, Vinnie, Piggy, Freddy, Arthur...

Flinstone:Wilma, Betty, Fred, Burnie, Dino, Bam-Bam, Pebbles

Scooby-Doo, Shagy, Daphnie, Fredy, Wellma

Lucian, Waine, Tony, Mary din Gemenii Cramp

Viata cu Louie:Louie, Tomy, Aura, Andy, Glan-Glan, Jenny, Michael Gronwould, Teo
Tick, omul capusa
Spider-Man, Omul de Fier, Printesa Thenco, Thutanstine, Dragon Ball Z...

sa-ti mai spun? am timp destul laughing

| maryana5 a răspuns:

Nu-i cinstit laughing am scris mai multe laughing

| crazygirlyo a răspuns:

Scooby doo, pikachu, dexter, blue, sakura, phineas si ferb, louie, donald, popeye, Bugs Bunny, superman, mickey mouse etc.

| Bughy84 a răspuns:

Vedeti aici o lista cu multe personaje din desene animate sau din filme: http://personaje.gokids.ro/