| Winehouse a întrebat:

Hello...Am cateva postere si as vrea sa fac schimb. posterele mele sunt cu: Lala-bamd (mega poster), Miley Cyrus, Jedward, Britney Spears, Rihanna, Puus in Bots ( mega poster), True Blood, Glee, Niki Minaj, Jessie J, Big Bang. Blood si Shake it up...si vreau sa fac schimb cu postere cu Amy Winehouse.

3 răspunsuri:
| jedfan a răspuns:

Eu stiu ca am unul de la Bv. cu Amy si pe fata si pe spate este cu ea...si presupun ca mai am...Tu ai cu Jedward John(cel din stanga) care ii sparge un balon din guma lui Edward(dreapta)?

| Winehouse explică:

Band*

| BiiaSkarsgard a răspuns:

Buna am un mega poster cu Amy Winehouse. as vrea cu true blood
Lasa`mi un mesaj cu id tau de mess te rog :*