| SickMind a întrebat:

Hello, am de facut un poster pentru ziua Frantei, imi poate da cineva o idee?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deseneaza turnul eifel cu multe lumini ca si cum ar fi lume in el.

| Elenaaa23 a răspuns:

Ai putea face ceva cu turnul Eiffel mai in spate, putin mai in fata un mim, sa desenezi niste croisante. Nu stiu daca intelegi. In mintea mea e o imagine cu toate astea, dar amestecate cumva. Nu stiu sa explic. Mai incerc odata: Cerul senin cu soare stralucitor, undeva in cadrul din spate in stanga este turnul Eiffel, mai in fata poti desena o masa cu croisante pe ea si doi indragostiti ce stau la masa( poti sa le faci berete si esarfe asa in stil frantuzesc) si un mim in partea dreapta langa masa lor, mai poti desena pe cer in partea dreapta un avion ce lasa fum in spate si din fum e scris " Bonjour le France" si undeva mai jos poti desena doi porumbei ce tin de un capat si de altul al steagului frantei.
Nu stiu daca ai inteles prea bine, oricum cred ca o idee tot ti-am dat deci pot sa spun ca te-am ajutat macar un pic.
xoxo

| SickMind explică (pentru Elenaaa23):

Multumesc pentru idee! Foarte interesant, ai o imaginatie de nota 20:*