| Deeag17 a întrebat:

Hello, am doar o intrebare.
As vrea sa imi cumpar luna viitoare PadFone 2, este bun?
Da stiu ca tableta nu merge fara telefon, dar asa in general este bun? big grin
Astept cat mai multe raspunsuri. Multumesc! Si dau funda :* big grin

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Vrei sa ti-o cumperi pentru. functia de telefon sau tableta? Daca pentru. telefon, crede-ma, nu ai vrea sa te afisezi in public avand la ureche ceva cat un caiet de mare, ai arata ridicol. Daca pentru. functia de tableta, mai bine ia-ti un Asus transformer sau alta tableta, parerea mea happy Spor!