| unusernamerandom a întrebat:

Hello, am o intrebare; eu si prietenii mei ne-am decis sa mergem la Costinesti la final de iunie, inceput de iulie. A fost cineva in perioada asta? E prea devreme? Imi pun problema ca nu vom avea ce face, fiind inceputul verii.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai faceti plaja ca de aia mergeti la mare nu?

| dullcat a răspuns:

Buna.Va puteti face voi un program fain cu activitati, nu e nevoie asteptati doar festivaluri sau concerte.

| Fonk a răspuns:

Nu am fost in nicio perioada, si da e prea devreme, asteptati pana cand se incalzeste