| MissYouToo a întrebat:

Hello! Am o problema cu facebook-ul. Abia daca se logheaza si plus de asta au disparut pozele si prietenii.Stie cineva care e cauza? Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pozele sau albumele mele au disparut.

Uneori in timpul perioadei de intretinere a site-ului, albumele cu poze sau pozele individuale vor disparea temporar. Daca in prezent va lipsesc niste poze, va rugam asteptati pentru cateva ore sa vedeti daca ele apar. Ne cerem scuze pentru alte neplaceri create de acest lucru. Daca pozele nu apar, va rugam prezentati un raport aici ( http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=photos_albums_missing ).

OAMENII AU DISPARUT DIN LISTA MEA DE PRIETENI FARA SA-I FI ELIMINAT EU SAU FARA SA MA FI ELIMINAT EI.

Eliminarile prietenilor nu sunt cauzate de erori tehnice ale site-ului deoarece nu este posibil ca un prieten sa poata fi eliminat fara confirmare de la unul din utilizatorii implicati.

Problema cu care va confruntati este cauzata de una din urmatoarele probleme:

-ati eliminat o persoana din lista de prieteni intentionat sau accidental;

-aceasta persoana si-a dezactivat contul, acest fapt a facut posibila disparitia ei din toate listele prietenilor; in cazul in care aleg sa-si reactiveze profilul, acestia vor reaparea automat in listele de prieteni.

In cazul in care un numar mare de prieteni a disparut din lista dumneavoastra intr-o perioada scurta de timp, este posibil ca securitatea contului dumneavoastra sa fi fost compromisa. Va rugam sa selectati o parola unica si complexa diferita de alte parole pe care le utilizati pe internet, si sa pastrati exclusiv pentru dumneavoastra aceasta informatie. Puteti reseta parola dumneavoastra folosind „Schimba parola" (Change password) de pe pagina contului dumneavoastra.

Bafta!

2 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Dupa parerea mea, facebooku` [facebookul` blushing] face asa numitele "fite". Se dezorganizeaza, oh go on. dar nu stiu de ce. Si mie mi s.a intamplat, dar si.a revenit.

| MissYouToo explică (pentru Alexăndruţaa):

Ai patit la fel si au reaparut? Ms kiss