| Multumesc a întrebat:

Hello.Am si eu o problema.Imi place de un baiat doar din priviri, in vad in aproape fiecare zi. Sta in blocul vecin. E biker si sta mai mereu cu prietenii lui. faza e ca arata bine si as vrea sa-l cunosc. Dar nu stiu absolut nimic despre el.Sunt oarecum timida. ce as putea sa fac. i-as ruga mult pe baieti sa-mi spuna si mie cum ar vrea sa fie ei abordati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti se pare ca e smecher si rece ar trebui sa renunti...
Celor care sunt prea mult bagati in seama li se urca la cap si devin rautaciosi.happy
Incearca totusi sa comunici cu el din priviri, sa-i zambesti, si poate mai tarziu sa ai incredere in tine si sa il intrebi ce face, sa-l intrebi cate ceva despre el, sa ii ceri id-ul de mess
Totul e sa ai incredere in tine, sa invingi timiditatea pentru ca te impiedica sa fii fericitastraight face
Succes :*