| membrugirl2010 a întrebat:

Hellohappy. Am si eu o problema: mama mea crede ca fumez(pentru. ca am cearcane), iar eu nu am bagat niciodata tigara in gura... I.am zis sa ma duca la analize sa vada ca nu am nicotina in sange. Grupul in care stau toti fumeaza, iar eu stau langa >ei- nu am nicotina in sange, nu? Sau daca beau dupa fumatori si pe gura sticlei ramane gustul ala de tigara? Cum sa. i zic mamei ca eu chiar nu fumez?

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Du-te la medicul de familie si cere o radiografie a plamanilor, analize de sange.

Daca stai printre fumatori e...naspa pentru ca inhalezi ce ei dau afara. Plus de asta, nu crezi ca s-ar simti ca mirosi a tigari? Spune-i ca nu fumezi, tine-o pe a ta si daca insista las-o sa creada ce vrea. Pana la urma, e viata ta si tu esti destul de mare sa stii ce e bine si ce e rau. Felicitari ca nu fumezi si incearca sa nu mai bei dupa altii ca nu e sanatos happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@amanda33 a spus foarte bine! Daca doar stai in preajma fumatorilor, acest lucru nu va influenta rezultatele analizelor, poti sa le faci linistita. Succes!

| pwp a răspuns:

Pai, cum ai zis si u, fa analize de sange, si ii vei demonstra ca u nu fumezi!
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa aiba incredere in tine. esti totusi fata ei. daca nu are incredere in tine atunci.