| βǿβǿ a întrebat:

Hello, as vrea sa ma intreb daca bateriile Duracel [pentru. aparat foto] sunt reincarcabile? :d

funda

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Nu sunt reincarcabile.
La un aparat foto o sa te tina destuld e putin (sub 100 poze)

Pentru as aceva te sfatuiesc sa iti cumperi ceva baterii/acumulatori reincarcabili cu capacitatea mai mare de 2000 Mha (de preferat 2700) si atunci nu o sa ai probleme. Acestia vin schimbati cam o data la un an (asta depinde cat de des ii incarci si cat de mult ii folosesti)

O zi buna