| GlossyBabe a întrebat:

Hello! As vrea si eu niste idei pentru pagina mea de facebook! Nu mai e activitate si nu prea am idei cu ce sa le captez atentia oamenilor! Postez multe poze, dar as vrea si eu niste idei mai noi! Voua ce v-ar placea sa vedeti pe paginile de facebook?
Btw:puteti trece cu un like la "Curcubeul de Culori[; X]" Fundiiiita!

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Daca nu te descurci cu aplicatile, posteaza in continuare poze, imagini creative si descrieri faine. Posteaza cam ce ai vrea tu sa vezi la o pagina, ce te'ar interesa pe tine, ce ai vrea sa gasesti. Clipuri, idei, smd

Spor http://www.visualeffect.org/

| GlossyBabe explică (pentru Dominicc):

Asta fac acum, dar am scazut extrem la talking si e greu sa cresc! Sunt putine like-uri si si mai putine com-uri! De aceea am apelat la voooi! Mersii de idei

| Dominicc a răspuns (pentru GlossyBabe):

Ca sa ajungi la 1000 de like-uri trebuie sa treci si prin 100-200 smd.
Rabdare! tu posteaza in continuare, posteaza ce iti place si nu te mai gandii atat la "cate like-uri am!" pentru ca vor venii.

Cu cat alergi mai mult dupa ele, cu atat te stresezi mai mult.
Posteaza ceva mai diferit fata de alte pagini, ca sa nu te pierzi in multime.
Hai ca ai tu idei, doar gandeste-te puuutin.

nUMAI BINE!

| GlossyBabe explică (pentru Dominicc):

Cu like-urile nu e problema! Am 9155 de like-uri, doar cu activitatea! Mersiii mult de sfaturi :*

| Dominicc a răspuns (pentru GlossyBabe):

Cu placere, spor cu pagina

| AleAlexandra14 a răspuns:

Eu zic să cauți admine. Dă'mi te rog link'ul paginii să te pot ajuta.