| Eeu a întrebat:

Hello` happy. Asi` vrea si eu` niste nume de facebook`. :d
Numele meu e Diana tongue.

Funda`happy.

6 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

DeeDee Oficial Page Băăă; x

DiiiiAnA Revine[; x]

Dya t`ubeste; x

DyAnutsSsA; x

Ei cam atat nu am inspiratie la ora astabatting eyelashes

| Andreea_8672 a răspuns:

Numele tau de familie si Diana ar fi perfecte, poate cineva vrea sa te gaseasca si nu stie cum sa scrie.

| Atâtdedulce a răspuns:

Dee.
Miss Di.
Double D.
Dini.
Di.
DiAnna.
Dianne.
Nu mă prea pricep la astea, dar sper că te-am ajutat happy

| Eeu explică:

Einstein`. Nu`mi trebuie stelute si de`alea. si vb`este in numele tau. poate tu esti pitipoanca sau cocalara. Ok`? nu ma cunosti asa ca nu vb`i. Tocmai de aia mi-am si dat numele. sa fie cu numele meu`. dar stii " Unii or` invatat sa scrie, da` altii n`or invatat sa citeascawinking.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Cocalarii si pitipoancele de pe hi5 se muta pe facebook
ai un nume si un prenume?
cum vrei sa te gaseasca prietenii tai dupa puncte si alte nume de printese

| WhosLaughingNow a răspuns:

Diidii
Dienuţaa.
Dienuşşa
Diiddu.