| Loryoficial a întrebat:

Hello. cine stie nume de alint pentru fete si porecla pentru numele diana?
dau >funda.:

8 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Pentru fete: Anny, Lolly, Cindy, Candy, Dolly, Teddy, Kinder, Kissy, Sisi, Pink, Angie, Elly, Sophie (Sofi), Cherry, Darky, Mimi, Kimy, Fiffy, Betty, Lilly, Deedee, Lulu, Ally, Ala, Hizy, Zizy, Deezy, Vivy, Bibby, Deea, Punky, Blacky, Rocky, Emy.etc

Pentru Diana: Dia & Ana.

Sper sa iti placahappy

| FoarteLetargic a răspuns:

Didi
Daiana
Dya
Dixy
Dienutza
Dienus
Dienuka
DeeDee
Dydee
Dydu
Dudy
Funda?happy

| No a răspuns:

Dia, diduss, didi, dya

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big grin pai este "dydy" sau dienutsa. depinde daca e prietena ta.ii poti spune in mai multe feluri big grin Bafta kiss

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Diutza
Dyenutzza
Dee dee
Diynu stiua
Dia
Dayana
Dodo
Dya
Didishor
Doda
Didy
Dodi
Dani
Dia
Ana
Dana
Dienutza
Didi
DeeDee
Dia
Dya
Diutza
Daiana
Daia
Dienutza
Didutza
Dida
Dide
Iana
Di
Didi (Dydy)
-Dia (Dya)
-Didic (Dydyk)
-Dienuta (DyenuTzzzA)
-Diutu(Dyutzu)
-Daiana(Dayanna)
-Dixy
-Dienu stiu
-Dyenukka
-Dydu
funda?

| Biu a răspuns:

Diutza
Dyenutzza
Dee dee
Dia
Dayana
Didy
Dee
Didu
Dedy
Dixy
Dids

| Andriana_7122 a răspuns:

Urasc numele asta >> porecla "Dracul" Daca e prietena, nu te supara )

| slyde a răspuns:

Dienukawinking sau... dienuska pai la alint sunt: ingeras,iubitzica, frumusiko, dragutzo, sunt multe ti-am zis doar cateva gandeste-te sh uhhee hee