| y a întrebat:

Hello. Ati observat ca vara asta sunt din ce in ce mai multe insecte? :-s
Dar nu asta e intrebarea.
Acum cateva minute. eram in pat si am venit la birou pentru a. mi lua ceva.
pe o cutiuta era o insecta. care parea a fii moarta. am stat putin. m.am uitat si parea ca si cum s.ar fi uitat de asemenea. dupa. pur si simplu a zburat spre fata mea. m.am speriat si m.am dat brusc. M. a urmareaa! I don't want to see
Nu stiu ce putea fii. am obs. ca parea sa vina spre urechile mele. asa ca mi le.am acoperit. m.am gandit ca e urechelnita dar din cate stiu eu nu zboara.crying AJUTOR. cum pot scapa de toate chestiile astea?crying si cum pot sta linistita cu geamu deschis?[stau la casa.]

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Infiorator!laughing Nasol mai, am si eu probleme cu insectele. Mai ales cu gandacii aia negrii si paienjenii. Am devenit o tipa sadica cu sprayul de gandacilaughing cand dau cu spray pe ei ma simt ca si cum as fi o criminaladevil Buhahaha! si ma uit la ei cum mor...sadic, bolnav. mda...

1 răspuns:
| IepurashRocker a răspuns:

Cheamã o firmã de dezinsectsie si un timp ai liniste...