| Deeyutza12 a întrebat:

Hello! Care credeti dintre revistele urmatoare sunt mai interesante:
*Bravo
*Popcorn
*Cool Girl
Daca stiti niste reviste mai interesante, va rog sa-mi sugerati cateva!:*

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Deci:

Am cumparat bravo timp de 1 an, popcorn'ul abia primul numar l.am cumparat si deja s.a schimbat situatia. Ideea este ca revista Popcorn costa dublu, dar ai si dublu informatii fata de Bravo happy

Cool Girl laughing. nu stiutongue Nu am auzit

Dar ti.as recomanda Popcorn happy

Baftaa! ^^

| Puffu a răspuns:

Sincer, la inceput erau toate. Acum s-au prostit foarte mult. Facand o comparatie intre ele, Cool Girl-ul imi place cel mai mult. Depinde si de gusturile tale si de ceea ce vrei sa gasesti in ele happy Eu iau incontinuu Bravo, Bravo Girl, Popcorn si Cool Girl din 2008... nu prea le mai citesc, dar parca sunt ca un viciu laughing

| Lore9999 a răspuns:

Pai,eu le-am cumaprat pe toate:
*Popcorn-costa dublu pentru ca sunt informatii mai multe...dar nu sunt chiar interesante
*Coco Girl nu prea imi place...nu sunt lucru misto
*Bravo are informatii cu vedte interesante!
Eu ti-am recomanda Bravo si Bravo Girl, pentru mine sunt cele mai interesante reviste pentru ca in ele scrie despre viata vedetelor! Succes!

| Lore9999 a răspuns:

Scuze,la a doua *(steluta) vroiam sa scriu Cool!

| Lore9999 a răspuns:

Scuze la a doua *(steluta) vroiam sa scriu Cool!