| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ce cadou i as putea face unei prietene pe care am cunoscut o pe internet acum un an si ceva si ne intelegem super bine! M ar fi tentat sa ii trimit ceva prin curier, dar nu am reusit sa fac rost de adresa ei.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Un video cu cateva citate. Daca sunteti atat de bune prietene, eu zic sa ii ceri adresa. Ar fi dragut sa-i trimiti un colet.

| GabrielStn a răspuns (pentru Aasdfghj):

Nu ii pot cere adresa..cu siguranta nu mi va da adresa..si chiar de mi ar da o, as strica surpriza :/