| ktyi a întrebat:

Hello! Ce cadouri pot sa le fac la colegele mele de clasa? Cateva ideii! Funda kiss

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Banuiesc ac vrei s ale faci cadouri la toate colegele de clasa, nu? Sfatul meu ar fi sa le iei la toate acelasi cadou, ca s anul apara probleme ca uneia i-ai luat ceva mai frumos sia lteia ceva mai neinteresant. Ai putea cumpara pentru fiecare o ciocolata sua o cutie de bomboane de ciocolata, un obiect decorativ cu ocazia Craciunului sua o iconita pictata manual sau arginatata cu Nastrea Domnului sau orice lucru in genul acesta si o poza de grup cu voi toate pusa intr-o rama deosebita. Sarbatori fericite!

| EvaneSScence a răspuns:

Vrei sa le faci la toate?
Fa-le acelasi gen de cadou, indiferent ce alegi.
Adica nu-i da uneia ursulet si alteia cercei, ai prins ideea. Mergi pe o gama.

| Ioana222221 a răspuns:

Daca ati fi cele mai bune prietene ai putea :
1 O poza cu toate [tablou ]
2 Un calendar cu pozele voastre
3 Un parfum
4 Un ursulet mare

| amaliastefania112 a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai logic e sa le sa te gandesti la ce le place fiecareia si sa le ei ceva legat de ce le place lor.Spr ca te-am ajutat.
happy