| DyASw33TGirl_6081 a întrebat:

Hello ce inghetata mi-ati recomanda. De ce acea inghetata argumenteaza Funda.+4 voturi

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună! Îți recomand înghețata la pahar cu fructe de pădure. De ce? Din 2 motive:
1. Are un gust excepțional
2. Nu te murdărești pentru că mânânci cu lingurița și pe lângă asta nici nu curge.

1 răspuns:
| Scriitoarea a răspuns:

Ti-as comanda o inghetata tripla, cu ciocolata, vanilie si fructe de padure, cu bomboane colorate si sirop de ciocolata. Iti place? Daca da, trimite si funda si voturile.