| Azalea a întrebat:

Cine e modelul vostru in viata? De ce?
Funda celui ce argumenteaza cel mai bine+voturi la ceilalti

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dr3yga20 a răspuns:

Eu sunt propriul meu model in viata.Nu ma ghidez dupa alte personalitati ci doar ii admir dar numi impun o limita de reusita eu mereu vreau mai mult.Telul mi-l creez singur, mi-l dezvolt singur.Nu am nevoie de un model ca sa imi gasesc vocatia, sunt capabil sa fac orice vreau.

| natalyia a răspuns:

Nimeni pentru ca eu vreau sa fiu eu sa ma comport ca mie. nu imi place sa am asa spus un model de viata. eu cred ca e mai bine sa fi tu insuti. cu toate defectele si calitatile tale