| seena8616 a întrebat:

Hello!
cei care sunteti la profil uman la filologie cam pe ce materii se axeaza acest profil? si ce se face la fizica si chimie?

help! vreau neaparat un raspuns pentru sora mea :*

Răspuns Câştigător
| Giulia_7179 a răspuns:

La filo ii fain faci cam de ai facut in generala. Nu is materiile grele plus ca faci si psiho, sociologie, filosofie care is foarte interesante si inveti din ele, acum depinde si de prof.Mate fizica chimie bio nu faci decat 2 ani.

1 răspuns:
| Deutzaaaa a răspuns:

Bunakiss

Pai se bazeaza pe romana, engleza, franceza, geografie si istorie.

Fizica si chimie face doar pana in clasa a 10, inclusiv si este foarte usor. Baftakiss