| seena8616 a întrebat:

Hello!

cele mai bune scuze de chiulit primesc funda si vot

Răspuns Câştigător
| Puffy_9872 a răspuns:

Ma doare burta, am febra, trebuie sa merg la doctor, mananci creta si faci febra laughing

8 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Am lesinat si de asta nu am putut sa vin pentru ca apoi ma simteam rau si am fost dus/a la spital.
Febra.
De-abia a inceput semestrul 2 si te gandesti la chiulit?laughing

| Ciprian a răspuns:

Trebuie sa ma duc la dentist
Ma doare capul, splina, burta etc.
Mi-a murit o ruda
Trebuie sa merg cu mama undeva
Trebuie sa-i cumpar bunicii medicamente pentru ca ea e bolnava si nu se poate deplasa

| Kylexy a răspuns:

Nici nu a inceput bine scoala si vreti sa chiuliti laughing

| EnnY a răspuns:

A trebuit s'o ajut pe bunica sa faca piata
mi-e rau ca am baut lapte expirat (de'ala de la scoala)
am avut o problema in familie
mi s-a imbolnavit o ruda(e pacat sa zici ca a murit)
cam atat s'au ca a trebuit sa iti faci analizelaughing

| misu a răspuns:

Faci rost usor de o scutire medicala.las-o pe bunica, pe nepoata,,,,

| kryssumik a răspuns:

Pai o colega de-a mea a mancat creta ca sa faca febra, zici ca ti-e rau, ca te doare burta, ca ai o programare la dentist, te-ai lovit in pauza la mana, trebuie sa iti faci analize, trebuie sa pleci cu mama undeva urgent

| ZORRA a răspuns:

O colega a zis ca i-a murit neposu

| DreamNumb a răspuns:

-Am fost la cabinet
-M-a chemat bunica pana afara sa imi dea bani de pachet
-Am fost pana jos sa iau de la tata banii de culegere ca i-am uitat
-Eram la etajul [ spui tu ] si nu s-a sunat
-Am fost la WC
-Am vomitat
-Am fost sa trimit pe cineva sa imi ia pastile ca am facut febra de dimineata si am uitat pastilele acasa
funda?puppy dog eyes