| anonim_4396 a întrebat:

Hello sad.
Cum sa procedez? Mie si prietenei mele ne place de acelasi baiat. Tin sa precizez ca suntem cele mai bune prietene, dar el se da la amandoua. Adica, in momentul in care eu nu sunt se da la ea si invers... Ce as putea face? Am vorbit si cu prietena mea, dar ea nu vrea sub nicio forma sa renunte la el. Credeti ca ar fi mai bine sa ii las cale libera? sigh Funda. Vreau cat mai multe raspunsuri! love struck

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Eu spun sa-l intrebi pe el ce are de gand, desi nu prea cred ca merita din moment ce se joaca cu amandoua. Daca prietena ta tine asa de mult la el, lasa-i cale libera, dar parerea mea e ca desi nu se va mai da la tine, va gasi el alta'' marioneta''. Deci nu cred ca prietena ta va avea o relatie prea lunga...Tu cautati alt baiat care sa te iubeasca doar pe tine.happy Numai bine! funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-i spui prietenei tale, ce e mai important pentru ea, tu sau el? Nu are rost sa se strice o prietenie pentru un tip care nu are de gand sa se bage intr-o relatie odata ce flirteaza cu amn2. Pupici:*

| whispersinthedark a răspuns:

Multumesc pentru funda.:*

| cherrybomb a răspuns:

Mai bine renuntati amandoua. dc sa stricati o prietenie pentru un tip?
el vrea sa se joace cu amandoua
winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc si eu pentru raspunsul tau kiss