| alee690 a întrebat:

M-am imprietenit acum o zi cu "fostul" unei prietene bune, aka colega si el inca o mai place pe prietena mea, dar ea nu mai prea vrea sa mai vb cu el nu stiu de ce. Am vorbit cu el (ea stie) si voia sa-i spun prietenei mele ca inca o place, inca nu i-am spus si azi m-am gandit numai la el, credeti ca imi place de el? Prietena mea mi-a spus multe de el mai demult si acum nu stiu de ce dar ma gandesc la el constant stiint ca n-am nicio sansa cu el. Va rog spuneti-mi.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi de baiatul ala, ca asa ceva nu se face niciodata, este ca si cum iti tradezi prietena.

| VoidEternal a răspuns:

Ne întrebi pe noi daca îți place de el?