| deniedaccess a întrebat:

Hello...cum se numeste melodia din reclama nivea.si aici ma refer la reclama noua(para mi se pare ca e vocea rihanneibatting eyelashes). FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Jeler a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=knVXz4JhDtk asta cred ca cauti

3 răspunsuri:
| DarkPurple92 a răspuns:

Daca aflii cumva pls mesaj. Si eu asta m-am apucat sa fac. Da e Rihanna. Dark nu stiu cum se numeste si e chiar frum melo :X

| DarkPurple92 a răspuns:

Ms de mesaj din pacate nu pot da inapoi. Da rihanna era Am aflat pana la urma. De asemenea as vrea sa stiu cum se numeste melodia de la Vocea ro cantata pe pian pe fundalul doamnei care era avocata a fost marti pe 04.10. 2011 mersi :*

| ubs a răspuns:

Exact asta caut si eu