| illusion a întrebat:

Hello >:d<
Unde pot gasi chestia aceea de la mess care atunci cand intra cineva pe mess iti spune pe un ton moldovenesc "o intrat unu" sau cand iti da cineva un buz zice "buzz buzz buzzz" big grin stiti unde as putea sa gasesc "chestia " asta?laughing

3 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Dap, uitate pe site-ul acesta : http://www.yahoostatus.ro/download.php... poti gasi programul acela plus inca alte programe folositoare pentru yahoo messenger. :) Bafta:-*

| KidoSmart a răspuns:

Iti spun sincer ca ai sa te plictisesti rau de tot de programul asta pentru ca atunci cand asculti muzica o sa auzi "o intrat unu o iesit altu"(parerea mea si eu l-am avut)