| LoveItachi4Ever a întrebat:

Hello! Daca vreau sa ajung arhitect atunci ce liceu ar trebui sa fac? Adica ce sectie...sau spuneti-mi ceva licee din Timisoara. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Pai in primul rand felicitari pentru profesia aleasa! Si eu as vrea sa ajung arhitect :)). Sa revenim la intrebarea ta, poftim un site http://www.admitereliceu.ro/
intri pe site, selectezi acolo pe harta aceea judetul, si acolo alegi profesia la ce ora vrei sa fii etc.
Succes si multe realizari in viata!

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Păi ar trebui să faci liceul de matematică informatică.

| AbysWallker a răspuns:

Cred ca arte... nu stiu sigur.