| Andreia98 a întrebat:

Hello
dati. mi niste piese de teatru mai scurtue despre adolescenti sau mai amuzant niste melodii pentru niste dansuri moderne un program de taiat melodii si niste tutoriale
mai vreau si niste cantece care se pot canta. [mai lente]
sau nu stiu...

1 răspuns:
| Bella03 a răspuns:

Scenetele le poti gasi la biblioteca, asa le'am gasit si eu cand am avut nevoie. Melodii : petey pablo (melodiile lui) Jason mars- I'm yours, ...Program de taiat : Gold wave, cantece: kelly family- i can; t help myself, cascada -everytime we touch,