| WeedForever a întrebat:

Hello!
Deci, se apropie balul liceelor si cel al bobocilor de la mine si de la alte licee, iar eu nu stiu daca ar trebui sa optez pentru o tinuta mai eleganta, cam cum am fost la banchet(rochie si tocuri) sau ar trebui sa ma imbrac de club, nu stiu, blugi, pantaloni scuti, chestii stralucitoare?
Eu am inteles ca majoritatea se imbraca de club, dar eu as vrea sa port o rochie simpla din dantela, culoarea corai, care are un cordon stralucitor in jurul taliei si tocuri asortate.
E nepotrivit? Daca da, atunci ce tinuta ar trebui sa-mi creez? Multumesc! ^-^

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Da, la balul bobocilor de imbraci mai mult ca in club, dar tinuta ta e perfecta, daca adaugi un blazer bej o sa arate si mai bine, si daca renunti la cordonul stralucitor. Distractie placuta :*!

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut happy! Deci tu te-mbraci cum vrei tu, nu dupa cum zic alti colegi de ai tai.E destul de potrivita tinuta care ai mentionata. E mai frumos cand esti mai eleganta, adica rochie, pantofi cu toc happy! Fundita? puppy dog eyes