| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturibatting eyelashes. Pe 3 decembrie avem balul bobocilor\:d/ buun pana aici.Acum probleme:cu ce ma imbrac?laughingVa avea loc intr-un club si sincer nu vreau rochie[am avut la banchet si mereu trebuia sa am grija]nici tocuri de 15laughing[amintiri neplacute de la banchetrolling on the floor]. M`am gandit la o pereche de blugi scurti, cizmulite, un tricouthinking, dar acum nu stiubig grin ast sugestiibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai mai ai inca timp suficient sa iti cumperi o rochitza.Nu stiu ce sa zic...cizme? :S totusi e un bal.nu,nu blugi.toate fetele vin in rochie, poti sa-ti pui si un colier la gat si niste bratari la maini etc.si ai grija la culori sa se asorteze intr-un mod placut ochiului si sa fii atenta si la coafura.
iti doresc succes si sa te distrezi pe cinste! si nu uita, nu blugi! :-s
:*

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cizme, tricou, pantaloni scurti?! Nu prea se potrivesc pe anotimpul asta, ar arata putin vulgar si e totusi un bal la care vor fi si profesori!

Eu zic sa-ti iei pantofi cu toc mediu, blugi skinny si o bluza care sa iasa in evidenta!

| Muceas a răspuns:

O rochita pana la genunchi. (http://www.ceimbracazi.ro/rochia-de-banchet-valorifica-ti-atuurile/) Niste cizme scurte gen: http://i764.photobucket.com/......brn_01.jpg
Sau poti sa-ti alegi tu ceva ce-ti palce ( http://www.pantofisenzationali.ro/cizme-scurte.html ).
DAR SA SE POTRIVEASCA. Distractie placuta la bal. :-h

| dodo222 a răspuns:

Eu cred ca ar merge o pereche de blugi skinny, niste botine cu toc/pantofi si un tricou mai special sau o bluza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dc nu fustita tongue c doar nu mergi in parlament laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa te strofoci atat? e o simpla iesire in club. o pereche de blugi cat mai simpli. pantofi cu toc. o bluza, un top frumos. si o coafura lejera :d si let's go party :*