| alexxa18 a întrebat:

Hello grls! Vreau si eu parerea voastra despre keratina lichida(londa, wella...)- ati incercat vreodata, este buna de ceva? Eu nu am parul cret, este doar usor ondulat spre varfuri si mi'l intind la placa pentru ca se aseaza super bine big grin...si am tot citit pe net despre keratina asta lichida cum ca ar fi foarte folositoare sa nu se deterioreze parul si cica nici nu se mai electrizeaza asa tare, "il potoleste" laughing

Si daca este buna, stiti de unde o pot achizitiona si ce pret are? Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| BaiatuFitzosu a răspuns:

Din hiper marcheturi si costa cam 15 lei si sa stii ca e buna mi-a zis verisoasrmea!

| iloona a răspuns:

Buna! este foarte buna! eu mi-am luat ulei de in de alfaparf http://www.thehairshop.ro/....../index.php si vreau sa zic ca face minuni si te tine o gramada, eu il am de jumatate de an si mai am jumatate de sticla.pentru parul meu cret, este cel mai bun tratament!