| AnnonnimGirrl a întrebat:

Hello,guys! Am o intrebare pentru voi! Ati castigat vreodata ceva pe facebook? Stiti voi..concursurile alea cu premii reale organizate de pagini (si nu ma refer la cele false cu telefoane si altele).
Eu da, o data.De fapt, ar fi fost doua ori doar ca nu am contactat admina si am pierdut un tricou cu The Vampire Diaries.:|
Astept raspunsurile voastre si va invit sa participati si la concursul de mai jos organizat de pagina mea :D

http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| andreiTheDJ a răspuns:

Da am castigat un tricou..de exemplu la un concurs de likeuri ...cine are cele mai mute likeuri castiga...am o parere foarte buna despre cuncursurile de genul asta. happy

1 răspuns:
| dreamgirl94 a răspuns:

Da,majoritatea sunt realehappy am o parere buna despre ele deoarece oricum nu te costa nimic sa participi