| Fluture a întrebat:

Hello. Imi cam place de un baiat mai mare cu un an. E unul dintre aicei baieti super de treaba, dar care ma considera ca o prietena foarte, ca o sora. Cum sa fac sa-i atrag atentia? In direct sau pe messbatting eyelashes funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, in primul rand e foarte bine ca sunteti amici, asta va fi inceputu unei relatii, poate nu acum, dar mai tarziu va incepe sa simta ceva pentru tine doarece daca esti prieten cu o persoana [de gen masculin] insemna ca aveti aceleasi interese, aceleasi hobiuri si la un moment dat va aparea sentimentul de convietuire, mai explicit adica va si vei simti nevoia de a trai cu el/ea chestia e doar sa ai rabdare. bafta:*

| Graphee a răspuns:

Bună.
Păi ar trebui să îi spui ce simţi pentru el.
Adică, în direct.
Şi dacă nu vrea, atunci trebuie să te resemnezi.

| Ingerash a răspuns:

Pe mess ca e mai usor, succes