| Xandr a întrebat:

Hello! La sfarsitul lunii mi se va inchide abonamentul. Abonament la care renunt in favoarea unei cartele. Problema mea este cartela Cosmote sau Frog? Ce parere aveti? HELP MEEEE!

3 răspunsuri:
| RarityCRT a răspuns:

Eu zic cosmote:-s. eu am frog si sincer n`ai prea multe extraoptiuni pe ea:-s thinking

| Xandr explică (pentru RarityCRT):

Si ai internet nelimitat?

| RarityCRT a răspuns (pentru Xandr):

Ndiferent că eşti utilizator nou sau existent de Cartela COSMOTE, activează până la 31 octombrie 2012 extraopţiunea Xplore şi vei avea beneficii duble în reţea, Romtelecom şi trafic de date:

4000 minute/SMS-uri în Cosmote
4000 minute în Romtelecom fix
50 MB trafic de date
100 minute/SMS-uri naţionale
totul pentru 5 euro credit lunar.

Şi doar cu 1 euro credit în plus poţi avea mai multe beneficii. Activează opţiunea ON-TOP More şi adaugă la beneficiile disponibile din extraopţiunea Xplore:

40 minute internaţionale fix si mobil
250 MB trafic de date

http://www.cosmote.ro/......ntent.aspx