| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hello pretenasi..stiti ca va iubesc.dar am o intrebare. Daca plec din Tara,in Italia. o sa mai pot folosi cartela mea de Orange daca am minute, si sms-uri..etc? sau nu o sa mai pot trimite nici mesaje macar? :O:O..stie cineva?batting eyelashes dau funda big grin

1 răspuns:
| fetitzadulke26 a răspuns:

Buna,daca ai minute si mesaje, adica ceva extraoptiune nu o sa le mai poti folosi, vei putea numai sa primesti msj, dar daca ai credit vei putea sa il folosesti.